- na co se můžete těšit?

Milí čtenáři a čtenářky DUHY, do prvního adventního čísla se můžete začíst hned, jak jej dostanete, nebo jej zrovna dejte do rukou tomu, kdo si rád čte s vámi. Jsou v něm totiž krátké příběhy o víře a myslím, že některé z nich budou vaši rodiče nebo prarodiče dobře znát.

 

Milí čtenáři a čtenářky DUHY,

do prvního adventního čísla se můžete začíst hned, jak jej dostanete, nebo jej zrovna dejte do rukou tomu, kdo si rád čte s vámi. Jsou v něm totiž krátké příběhy o víře a myslím, že některé z nich budou vaši rodiče nebo prarodiče dobře znát. 

Také v tomto čísle najdete překvapení – tentokrát je ukryté mezi řádky. Dokončení jednoho příběhu a jeden bonusový příběh najdete na webových stránkách – když se vám k nim podaří najít heslo.

A kdybyste chtěli tip na výlet, vypravte se do Alšovy jihočeské galerie obdivovat obrazy s křesťanskými tématy, ale jestli to máte daleko, stačí se podívat na plakátek. Najdete na něm úplně malého ještě nenarozeného Ježíše? A víte, kdo je ta druhá paní, která také čeká děťátko?

V balíčku také najdete adventní kalendář. Pod každým stíracím okénkem se ukrývá obrázek z příběhu o Lukášovi, který se vydal hledat tajemství Ježíšova narození. Když začnete 1. prosince od okénka číslo 1, vyjde na každý den právě jeden obrázek a jedna část příběhu, kterou dočtete přesně na Vánoce. Jak se bude Lukáš blížit na konec své cesty, budou se také blížit Vánoce. A pozor, kdyby se nenašel nikdo, kdo by si s vámi četl, můžete příběh poslouchat v Rádiu Proglas každý všední den v 6.45, v sobotu v 10.45 a v neděli v 11.00 hodin.

 


Nahlédnout do prvního adventního čísla DUHY můžete zde na našem webu

čtyři svíce z časopisu DUHA