12. 5. 2011

Křížovková soutěž - vyhlášení vítězů

Křížovková soutěž - vyhlášení vítězů

Ahoj děti! Vyhlášení vítězů naší postně-velikonoční křížovkovo-výtvarné soutěže je tady! Těší nás vaše hojná účast a děkujeme za spoustu krásných postaviček, které jste nám poslaly. Speciální poděkování patří obzvláště těm dětem, které nám spolu s vyluštěním poslaly i milé dopisy.

Ahoj děti!

Vyhlášení vítězů naší postně-velikonoční křížovkovo-výtvarné soutěže je tady! Těší nás vaše hojná účast a děkujeme za spoustu krásných postaviček, které jste nám poslaly. Speciální poděkování patří obzvláště těm dětem, které nám spolu s vyluštěním poslaly i milé dopisy.

Jak se můžete v galerii obrázků sami přesvědčit, výběr nejlepších prací nebyl jednoduchý. Po pečlivém zvážení jsme vybrali řadu nejlepších prací s ohledem na věk dětí. Ale nebojte se, spousta krásných postaviček by zasloužila umístění také, proto jsme se rozhodli odměnit krásnými a hodnotnými dárky mnohem více dětí. Takže se nechte překvapit, zda k vám domů krásné knížky a trička náhodou nedorazí také, přestože se mezi nejlepšími výherci nenajdete!

Hlavní ceny na úrovni 1. místa si vysloužily svými velmi hezky výtvarně zpracovanými postavičkami tyto děti: Ester Aloma (6 let), Kateřina Selucká (11 let), Klárka Vomáčková (10 let), Miriam Aloma (9 let), Vojta Marek (6 let) a Marie Novotná (11 let).

Další ceny, které odpovídají úrovni 2. a 3. míst získaly tyto děti: Adriana Varmusová (7 let), Kristina Kovaříková (9 let), Matěj Kořenek (9 let), Michaela Renzová (9 let), Pavel Buchlovský (11 let), Pavla Machálková (11 let), Anna a Magdalenka Vlkovy (10 a 8 let), sourozenci Kučerovi, Emma Horáková (7 let), Samík Horák (8 let), Dorotka Kňažková (7 let), sourozenci David a Petr Ženatí, sourozenci Vašík a Vojta Štěpánkovi, sourozenci Petr a Kateřina Dračinští.

Práce dětí, u nichž nebyl uveden věk, jsme bohužel do výsledného hodnocení nemohli zařadit, nicméně odměněny budou také, pokud se dostali do užšího výběru těch výtvarně nejlepších.

Hlavní ceny do soutěže věnovalo Karmelitánské nakladatelství a Dětská omalovánková trička, odměny pro ostatní zúčastněné děti jsou z produkce nakladatelství Samuel a Paulínky.

Děkujeme také rodičům a katechetům za spolupráci při doručování potřebných podkladů a budeme se na vás těšit v další soutěži!

Témata: křížovky

Aktualizováno

Adventní materiály (2.12.2019, 11:22)

Adventní materiály
Aktivity pro dobu adventní si připravila nejen naše redakce, ale také kupříkladu Pastorační středisko AP nebo...

Na cestě za svobodou (14.11.2019, 8:32)

Na cestě za svobodou
V těchto dnech si připomínáme výročí Sametové revoluce. Už 30 let je naše země na cestě k demokracii a svobodě.

Vitráže říjnových svatých (26.10.2019, 22:15)

Vitráže říjnových svatých
Ozdobte si s námi okna vitrážemi světců a světic, které si připomínáme a oslavujeme v měsíci říjnu. I když třeba zrovna...

Příběh české princezny (26.10.2019, 17:22)

Příběh české princezny
Okouzlující příběh svaté Anežky České, té nejchudší, ale také nejpodivuhodnější české princezny, si můžete nově přečíst...

Dušičky - vzpomínka na zemřelé (21.10.2019, 10:20)

Dušičky - vzpomínka na zemřelé
Jak prožít toto téma s dětmiZvláště začátkem listopadu vzpomínáme na ty naše blízké, kteří již zemřeli. Modlíme se za...

Lampióny (21.10.2019, 10:20)

Lampióny
Dny se zkracují, večer se stmívá stále dříve a doba svatomartinských (ale i jiných) lampiónových průvodů se přibližuje....